Kto tworzy nas? Czyli o tym kto stoi za Unbounded Way

2023-06-13

Unbounded Way ma ambitne plany, ale kto je wymyśla i wdraża? Poznajcie nas, Julię i Piotra – dwójkę projektantów, których połączył temat dostępności i chęć do działania aby tę dostępność wprowadzać dla Was i dla nas!

Slajd rozpoczęty nagłówkiem „Poznaj zespół Unbounded Way!” i tekstem poniżej „Czyli kilka faktów o nas i o tym, za co każde z nas jest w projekcie odpowiedzialne”. Poniżej zdjęcia na kolorowych tłach przedstawiają dwie postaci. Po lewej: Julia (ona/jej) z uśmiechem patrzy w przestrzeń. Nosi okulary, ma kręcone, czerwone włosy i jest ubrana w biały sweter w czarne paski. Po prawej: Piotr (on/jego) patrzy wprost na odbiorcę. Ma krótkie ciemne włosy, koszulę i marynarkę.

Piotr —(on/jego)

Kim jest?

  • Harrym Potterem dostępności cyfrowej.
  • Miłośnikiem podróży i Lego.
  • Ojcem.

A w Unbounded Way…

W Unbounded Way jest specjalistą od budowania cyfrowej wizji Unbounded Way i czarów, które zamieniają niedostępne menu w te dostępne dla wszystkich.

Julia —(ona/jej)

Kim jest?

  • Absolwentką kierunku Grafika na Uniwersytecie SWPS.
  • Tworzy projekty z myślą o inkluzywności i dostępności.
  • kociara i fanka Lego.

My jako Unbounded Way

Współpracujemy już od kilku miesięcy, aby stworzyć dla Ciebie przestrzeń inkluzywności, nowych możliwości oraz rozwoju. Zgodnie z naszą nazwą, która oznacza Nieograniczoną Drogę, wierzymy że dostępność powinna ciągle się rozwijać na wszystkich poziomach życia i dawać nieograniczone możliwości wszystkim osobom.

Zostań częścią społeczności!

Zajrzyj na nasze media społecznościowe, dołącz do nas i dowiedz się, jak tworzymy inkluzywną przestrzeń przy każdym posiłku!